Čištění peří

I když má peří dlouhou trvanlivost, jednou za čas je potřeba se o výrobky z něj postarat, nedoporučujeme praní v domácích podmínkách. Pře nechte raději tuto práci odborníkům. I my Vám tuto možnost nabízíme.

 

Lůžkoviny k čištění můžete přivézt k nám na provozovnu v Solenicích, kde je prohlédnou proškolení zaměstnanci, kteří Vám hned řeknou cenu a termín dokončení. Pokud budete se vším souhlasit, vyberete si barvu sypkoviny a domluvíme se na druhu přikrývky (kazetovou, natvrdo prošívanou či klasickou peřinu) a gramáži plnění, nebo lůžkoviny  spolu s kontaktem na Vás, pošlete na naší provozovnu. Zde je opět prohlédnou zkušení zaměstnanci, kteří Vám zavolají na Váš telefon cenu a termín dokončení, po Vašem souhlasu si vyberete barvu, druh přikrývky (kazetovou, natvrdo prošívanou či klasickou peřinu) a doporučíme Vám gramáž plnění.

 

Peří, které nebude schopno dalšího čištění, bude po dohodě vráceno zákazníkovi. Pokud Vaše peří na čištění nebude stačit na Vaši zakázku, po dohodě můžeme zakázku doplnit novým peřím.